O mnie

Nazywam się Daria Masny. Jestem szczęśliwą żoną zdolnego programisty. Mamy bardzo fajną rodzinę - czwórkę zdrowych i pełnych życia dzieciaków. Każdego dnia zmagam się z ogromnym wyzwaniem, jakim jest pogodzenie wszystkich moich obowiązków: prowadzenia domu, opieki nad dziećmi, gotowania, sprzątania, prasowania itp. Przy takim natłoku pracy znaleźć jeszcze czas dla męża i wygospodarować chwilę tylko dla siebie. Żeby nie zwariować zaczęłam szyć, dlatego też powstała ta strona i blog. Mam przestrzeń na wygadanie się i zaprezentowanie tego co wyszło mi spod igły. Krótko mówiąc, jest wesoło.

Czemu szycie pozwala mi nie zwariować? Jest kilka powodów. Pierwszy: szyjąc, mogę widzieć efekty swojej pracy, które nie znikają w mgnieniu oka. Drugi powód: szyjąc, stawiam sobie wyzwania. Mam poczucie, że robię coś ekstra, takiego na wysokim poziomie, co ma jakąś wartość dodaną. Trzeci powód: mąż kazał mi znaleźć sobie jakieś hobby, odskocznię od codzienności ;). Czwarty: lubię to.

Jestem zupełnym samoukiem. Nigdy nie znalazłam czasu, żeby zapisać się na jakieś kursy. I nie czułam się na siłach, żeby zostawić męża i małe dzieci i pójść się gdzieś realizować. Za młodu nie skorzystałam też niestety z obecności mojej szyjącej mamy. Teraz staram się nadrabiać zaległości, pytać, czytać książki, poradniki, blogi. Na całe szczęście nie jestem z tym wszystkim sama. Wspiera i inspiruje mnie mój mąż, dzieci oraz cała rodzina. I bardzo Wam wszystkim za to dziękuję.

Jestem żoną ...

wspaniałego mężczyzny, który od zawsze wspiera mnie w moim hobby. Jest moim oparciem. Bez niego to wszystko nie miałoby sensu.

... mamą ...

trójki najdzielniejszych na świecie rycerzy, pogromców smoka. Do naszej rodziny dołączyła niedawno księżniczka. Tak piękna, że na sam widok zapiera dech w piersiach.

... i krawcową

samoukiem, która nieustannie stawia sobie wygórowane cele, a potem próbuję sprostać swoim oczekiwaniom.

Poznaj mój zespół

Daria

CEO

To ja, osoba z głową pełną ciągle nowych pomysłów, ograniczona dobą, która ma tylko 24 godziny.

Szczepan

CIO, edytor tekstów

Najlepszy mąż, programista, twórca strony, główny recenzent i niezastąpiony pomocnik.

Janek

Specjalista ds. Zbroi

Wizjoner i ekspert proponujący co można by uszyć, a za co nie warto się nawet zabierać.

Wojtek

Dzielny rycerz

Specjalista w dziedzinie funkcjonalności kasków, czapek, kapturów, hełmów i przyłbic.

Tomek

Główny urwis

Największy fan porządku, bluz, kurtek i przede wszystkim miłośnik wygodnego obuwia.

Klara

Specjalistka ds. Ubranek Dziewczęcych i Strojenia

Prawdziwa artystka wnosząca powiew wdzięku i delikatności do tak walecznego zespołu.

Nasz zespół zajmuje się...

... no właśnie, czym? O tym dowiesz się z następnej strony

Usługi